PROFESJONALNE PROJEKTY KUCHNI

Każdy marzy o pięknej kuchni wyposażonej w sprzęty ułatwiające funkcjonowanie. Jest to element mieszkania, w którym powinno czuć się swobodnie i komfortowo. Sam wystrój tego wnętrza powinien być odbiciem stylu i charakteru mieszkańców. Tylko elementy spójnie połączone są w stanie dać zachwycający efekt. Każdy dom różni się między sobą wielkością i rozmieszczeniem, co sprawia, że w niektórym przypadkach ciężko dobrać odpowiednie mebli. W trosce o tę potrzebę sklep SENATOR oferuje kuchnie na zamówienie Białystok. Klient ma do wyboru nie tylko rozmiar produktów lecz także ich kolorystykę oraz materiał. W asortymencie znaleźć można następujące tworzywa:

  • MDF lakierowany na półmat oraz wysoki połysk
  • forniry z drewna egzotycznego
  • drewno lite
  • laminaty

Wszystkie powyższe materiały odznaczają się wytrzymałością i odpornością na zniszczenia, co gwarantuje klientom długoletnie użytkowanie. Projektanci są skrupulatni i dokładni podczas tworzenia zleceń, tak aby końcowy produkt był najwyższej jakości. Każdy szczegół jest dopracowany, a elementy perfekcyjnie wykończone. Meble kuchenne na zamówienie Białystok sprawiają, że gotowanie staje się przyjemnością. Odbiorcy według własnego uznania mogą dobrać dodatkowe wyposażenie w postaci wkładów na sztućce, sortowników na śmieci czy szuflad z miękkim dociągiem. Te wszystkie udogodnienia sprawiają, że kuchnia staje się funkcjonalna.

Pracownicy zatrudnieni w sklepie SENATOR posiadają duże doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów. Ich elastyczne podejście do potrzeb i wymogów odbiorców sprawia, że świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku przygotowywania zleceń dla prywatnych klientów, jak i dużych firm. Koncentracja na oczekiwaniach i stały kontakt ze zleceniodawcą daje im możliwość wykonania prac w pełni satysfakcjonujących i zadowalających. Odwiedzając sklep ekspozycyjny można liczyć na profesjonalną pomoc oraz doradztwo.