Schod-Bid – schody do każdego wnętrza

Schody wewnętrzne są niewątpliwie jednym z bardzo ważnych elementów w piętrowym domu jednorodzinnym. Jeśli akurat stoimy przed decyzją dotyczącą wyboru właściwego rozwiązania do naszego wnętrza, rynek nie ułatwia nam podjęcia ostatecznej decyzji. Rozwiązań obecnie pasujących do wielu wnętrz i aranżacji jest bowiem mnóstwo. Najpopularniejsze i najczęściej stosowane są jednak schody drewniane takie jak schody półkowe, schody skrzynkowe oraz schody dywanowe.

Ostatecznie bowiem to drewno wiedzie prym w tego typu rozwiązaniach. Jeszcze dwadzieścia, trzydzieści lat temu stawiano na konstrukcje betonowe, które z gruntu były stabilne i trwałe. Obecnie czasy się zmieniły, a schody oprócz swojego głównego przeznaczenia, jakim jest połączenie kondygnacji wewnątrz domu, pełnią jeszcze wiele innych funkcji.

Stanowią bowiem również rolę dekoracyjną. Mogą wspaniale wpasować się we wnętrze domu zarówno ze względu na kształt jak też materiały z której stworzone zostały schody. Wybór jest ogromny, nie zapominajmy jednak, że nie wszystkie rozwiązania będą pasowały do każdego wnętrza. Warto więc zainwestować w takie, które będą ponadczasowe. Niezależnie od koloru ścian i mebli będą komponowały się z prawie każdą aranżacją.

Wspaniale mogą więc się sprawdzić w tym miejscu schody dywanowe. Jest to głównie rozwiązanie dla zwolenników minimalistycznego stylu. Króluje tutaj prostota, jednak wyjątkowy design sprawia, że są również i bardzo eleganckie. Ich konstrukcja jest samonośna, nie posiada belek podporowych, dzięki czemu schody te nie zabierają zbyt dużo miejsca z powierzchni użytkowej domu. Sprawiają wrażenie dywanu spływającego po stopniach z samej góry.

Ich produkcją zajmuje się firma Schod-Bid spod Ostrowca Świętokrzyskiego. Posiada odpowiednią wiedzę oraz 30-letnie doświadczenie w tej branży. Dzięki temu wie co jest aktualnie na czasie i które konstrukcje są warte polecenia. W swojej ofercie posiadają również stoły drewniane na wymiar oraz stoły drewniane HOMEKONCEPT 13. Chcecie poznać całą ofertę firmy Schod-Bid? Wejdźcie na stronę www.schod-bid.pl.